PC Dünyası

Sanal Dünya


  A-squared Free [Türkçe]

  Paylaş
  avatar
  HerakletuS
  Board Admin
  Board Admin

  <b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
  Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 352
  <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 6045
  Başarı Puanı Başarı Puanı : 39
  <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/11/09
  <b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

  A-squared Free [Türkçe]

  Mesaj tarafından HerakletuS Bir C.tesi Şub. 13, 2010 4:39 pm

  Sürüm : 3.5.0.25
  Boyut : 70 MB
  İşletim Sistemleri : 98 / 2000 / 2003 / XP / Vista
  Kullanım İzni : Freeware ( Ücretsiz.. )

  a-squared Free, ücretsiz bir güvenlik yazılımıdır. Bilgisayarınıza bulaşan truva atlarını, casus yazılımları, reklam araçlarını, internet solucanlarını, klavye kayıt tutucularını(keylogger), “rootkit”leri, numara çeviricileri(dialer) ve diğer kötü niyetli zararlıları tespit edip silebilmektedir. Virüsler dışında algılayıp temizleyemediği zararlı türü bulunmamaktadır. Dünya çapında 4 milyon kullanıcı bilgisayarını kötü niyetli yazılımlardan temizleyebilmek için a-squared Free yazılımına güvenmektedir. Yazılımın kullanımı olağanüstü kolaydır ve tamamen ücretsiz güncellenmektedir.

  a-squared Free yazılımı sabit diskinizin her köşesini kötü niyetli yazılımlar için tarayabilmektedir. Tespit ettiği zararlıları sisteminize zarar vermeden temizleyerek sistem performansının hızlanmasını sağlamaktadır. Acil durumlar için zararlı bulduğu dosyaları karantinaya alabilen yazılım bu sayede olası tehlikelerin de önüne geçebilmektedir. En iyi korumayı sağlayabilmek için yazılım kendisini günlük güncellemektedir. Maalesef yazılımın kendiliğinden güncellenebilme özelliği bulunmamaktadır. Bilgisayarınızda tarama yapmadan önce güncelleme yapmanız yazılımdan alacağınız verimi arttıracaktır.

  a-squared Free yazılımı olağanüstü kolay kullanımı ile her seviyeden bilgisayar kullanıcısına hitabetmektedir. İster uzman, ister başlangıç düzeyde bir kullanıcı olun yazılımı kullanmakta sıkıntı çekmeyeceksiniz. Lakin unutulmaması gereken durum a-squared Free yazılımının gerçek zamanlı koruma, kendiliğinden güncelleme, virüslere karşı koruma gibi profesyonel virüsten koruma yazılımlarının sahip olduğu özellikleri bünyesinde barındırmadığıdır. Yazılım bir veritabanına sahiptir ve bu veritabanı ile virüsler dışındaki tüm zararlı türlerini tespit edip silebilmektedir. Yani bu araç yerleşik bir tarayıcıdır. Son olarak yazılımın sistemizinde tarama yapabileceğiniz, Türkçe, ücretsiz, kolay kullanımlı, Vista destekli ve çok başarılı bu güvenlik aracı olduğu söylenebilir.

  İNDİR :
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]  [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

   Forum Saati Salı Mart 20, 2018 5:38 pm