PC Dünyası

Sanal Dünya

Esprili Romantik NickléR

Paylaş
    Fearlesstolqa
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 9
    <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 17
    Başarı Puanı Başarı Puanı : 3
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/02/10

Esprili Romantik NickléR

Mesaj tarafından Fearlesstolqa Bir C.tesi Şub. 13, 2010 9:43 pm

♥️ Dokuz kere sev, onuncu olayim, Gercekten sev, sonuncu olayim.

♥️ Erkekler belediye otobusu gibidir. Birini kacirirsan bes dakika sonra oburu gelir.

♥️ Ona kalbimi verdim saklasin diye, salak buzdolabina koymus bozulmasin diye.

♥️ Birakip gittin beni… Seni unuttum sanma, zaman alismayi ogretti belki ama unutmayi asla…

♥️ Savasma sevis, sevisirken zaten savasiyorsun.

♥️ Dusen bir yaprak gorursen, Beni hatirla sevgilim, Biliyorsun seni ben Sonbaharda sevmistim. Imza: Copcu Riza

♥️ Askim seni seviyorum! Ama parayi daha cok… Lakin paranin ne onemi var, muhim olan miktari! msn nickleri
    ♥️ Sen sen ol, kapi onunde ask yapma! Askin gozu kordur ama konsununki asla!

♥️ Erkekler neden evlenemiyecekleri kaninin pesinden kosarlar? Kopeklerin kullanamayacaklari otomobillerin pesinden kosmalari gibi.

♥️ Sana sarilmayi o kadar cok seviyorum ki. Cunku o sirada yuzune bakmam gerekmiyor.

♥️ Sen likor gibi tatli, tekila gibi carpici, viski gibi asil, konyak gibi sicak, sampanya gibi ozel, sarap gibi tutkulu, malibu gibi egzotik, kokteyl gibi muhtesemsin.

♥️ Bir kopek ile bir erkek arasinda ne fark vardir? Kopek sadece haliyi kirletip mahfeder, erkek ise tum yasamini mahfeder.

♥️ Vefasiz sevgilim alzheimer hastasi bile senin kadar cabuk unutmaz pes…

♥️ Kalbimde yasiyorsun ama kirani vermiyorsun. Not: Ev sahibi en kisa zamanda onunla evlenmezsen seni kapi disari edecekmis. msn nickleri

♥️ Sabahlari kahvalti yapmiyorum cunku seni dusunuyorum. Oglenleri yemek yemiyorum cunku seni dusunuyorum. Gece olunca uyuyamiyorum cunku acim.

♥️ Eline almis bir cicek sevecek sevmeyecek. Ah, koca sersem cicek nerden bilecek.

♥️ Deprem gibi girdin gonlume, fay hatti cizdin beynime, enkalar biraktin kalbimde, artcilar hala devam etmekte.

♥️ Ask elmayi yemekle baslar, ayvayi yemekle biter.

♥️ Butun kizlar cicek olsun, ari olmazsam namerdim.

♥️ Bizi cekemediler, halat koptu canim.

♥️ Allah`im !! Kendim icin birsey istemiyorum, sadece anneme elma yanakli, bal dudakli, sutun bakcakli bir gelin nasip eyle.

♥️ Deli gibi sevdim, manyak gibi evlendim.

♥️ Kizlar artik beyaz yatli prenslerini bekliyorlar.

♥️ Asik olup izdirap cekecegime, nezle olup burnumu cekerim.

♥️ Para icin evlenme, borc almak daha hesaplidir.
    SpecuLatoR
    Board Admin
    Board Admin

<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 149
    <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 5463
    Başarı Puanı Başarı Puanı : 29
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/02/10
    <b>Nerden</b> Nerden : Nereye

Geri: Esprili Romantik NickléR

Mesaj tarafından SpecuLatoR Bir C.tesi Şub. 13, 2010 10:45 pm

Hepsi çok güzel.