PC Dünyası

Sanal Dünya


  Game Booster 1.3

  Paylaş
  avatar
  HerakletuS
  Board Admin
  Board Admin

  <b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
  Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 352
  <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 6045
  Başarı Puanı Başarı Puanı : 39
  <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/11/09
  <b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

  Game Booster 1.3

  Mesaj tarafından HerakletuS Bir Ptsi Mart 01, 2010 1:18 am

  Game Booster, bilgisayarınızda arka planda çalışan bazı servisleri geçici olarak kapar, sistem hafızasını temizler ve işlemcinizi optimize eder. Bu şekilde bilgisayarınızın hafıza ve işlemci kullanımı bir miktar düşerek oynadığınız oyun için daha fazla sistem kaynağı kullanabilirsiniz ve oyun esnasında sisteminizden daha iyi bir verim alabilirsiniz.

  Programın kullanımı çok basit. Sadece bir tuşa tıklayarak aktif hale getirebiliriniz. İleri derecede teknik bilgi gerektirmiyor.

  Üstelik son derece de güvenli. Ne sisteminize hış aşırımı (overclock) yapar, ne sistem ayarlarınızı veya sistem kütüğünüzü (registry) değiştirir. Sadece oyun oynama esnasında kullanmayacağınız servisleri kapatır.

  Programı çalıştırdığınızda servisleri durdurduktan sonra arka planda çalışan bazı uygulamalarınızı da (antivirüs vs.) kapatıp kapatmamak istediğinizi sorar. Dilerseniz bunları da oyun esnasında geçici olarak kapatabilirsiniz. Veya bu uygulamaları kapatmamayı da seçebilirsiniz.

  Program XP, Vista ve Windows 7 uyumlu, Türkçe destekli. Kurulum ekranları ingilizce, ancak çalıştırdığınızda Türkçe olarak çalışıyor.
  [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]


  Oyun kipine bas butonuna bastıgımızda işaeretli olan butun servısler kapatılıyor ve sistemın daha hızlı calısması saglanıyor boylelıkle oyunlardakı peformans artısı gözle görülü bir artıs saglıyor...

  [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

  Oyun birleştir bölümündekde oyunumuzuzn dosyaaları hardisk uzerınde parcalanmıs durumda ıse dsyaları bırlestırıyor ve oyunun performansını artırıyor....

  Arka planda çalışmasına gerek olmayan uygulamaları kapattıktan sonra oyununuzu rahatça oynayabilir ve donma veya yavaşlama gibi sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Bellek boşaltmak için de kullanabileceğiniz bu uygulama ile bilgisayarınızı rahatlatabilir ve arkaplanda çalışan gereksiz uygulamaları kapatabilirsiniz

  Download 2Shared
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

  Download DosyaUpload
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]  [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

   Forum Saati Salı Mart 20, 2018 5:33 pm